Warsztaty z żywicy

Jeśli jesteś osobą początkującą i chcesz nauczyć się wylewać żywicę to te warsztaty są dla Ciebie.

Poniżej przedstawię Ci czego się na nich nauczysz i jak będą wyglądać.

warsztaty z żywicy dla osób początkujących

Dla kogo są warsztaty?

Warsztaty są dla osób początkujących, nie mających wcześniej styczności z żywicą, a chcących tworzyć własne projekty w celach rekreacyjnych lub zarobkowych.

color-art-by-wiki-wylewanie-zywicy-warsztaty
color-art-by-wiki-warsztaty-z-zywicy-omowienie-podstaw

Co będziemy robić na warsztatach?

Na początku omówię teorię związaną z pracą z żywicą, która będzie niezbędna do późniejszych zajęć praktycznych, jak i do Waszej indywidualnej pracy po warsztatach (co to jest żywica oraz jej rodzaje, rodzaje pigmentów i czym się charakteryzują, niezbędna i dodatkowe materiały do pracy z żywicą, zasady BHP, przygotowanie miejsca pracy, przygotowanie podłoża pod żywicę, omówienie procesu wykończenia pracy, przydatne tipy, najczęściej popełniane błędy oraz jak ich uniknąć).

Następnie

Omówię 3 techniki wylewania żywicy na obrazach, jedną z technik tworzenia podkładek oraz pokażę jak je wykonać. W między czasie pokażę również jak należy poprawnie mieszać żywicę, dodawać do niej pigmenty oraz w jakiej proporcji. Wtedy także omówię błędy, które mogą pojawić się podczas tych czynności. 

Podczas warsztatów śmiało zadawajcie pytania! 

Warsztaty są dla Was i chcę, abyście wyszli z nich z jak największą wiedzą. Taką, aby po warsztatach móc tworzyć własne projekty z wykorzystaniem zdobytej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej.

color-art-by-wiki-warsztat-z-zywicy-w-grupie

czas na przerwę

color-art-by-wiki-warsztaty-zywica-w-grupach-dla-poczatkujacych

Przerwa

Po takiej pełnej wiedzy teorii jest czas na przerwę, aby móc trochę odpocząć, a jednocześnie pomyśleć nad własnymi projektami, które będziecie tworzyć tuż po przerwie. 

Podczas przerwy dostępna będzie kawa, herbata i woda.

Zaczynamy

Po przerwie każdy uczestnik otrzyma starter z produktami, z których będzie mógł stworzyć swoje pierwsze projekty: 3 obrazy, złotą tacę oraz 1 podkładkę. Zestaw startowy oczywiście zabieracie ze sobą do domu 🙂 Każdy z tych projektów ma inną technikę wylewania, dlatego dzięki wypróbowaniu ich na warsztatach będziecie mogli bez problemu wykonać kolejne po warsztatach.

color-art-by-wiki-warsztaty-z-zywicy-dla-poczatkujacych-grupowe
color-art-by-wiki-jak-wylewac-zywice-warsztaty-poczatkujacy

Czas na tworzenie

Podczas tworzenia jestem do Waszej dyspozycji, odpowiem na Wasze pytania, wątpliwości, pomogę Wam jeżeli napotkacie problem. Każdy uczestnik otrzyma również broszurę z podstawowymi informacjami dotyczącymi żywicy, pracy z nią oraz faq. Takie małe przypomnienie teorii z warsztatów, abyście mogli do nich wrócić w dowolnym czasie 🙂 Po ukończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzyma certyfikat świadczący o ukończeniu warsztatów z podstaw pracy z żywicą.

Ile czasu trwają warsztaty?

Warsztaty trwają 5-7 godzin. W tym czasie każdy uczestnik będzie mógł na spokojnie skończyć swoje wszystkie projekty. Oczywiście jeżeli po dwóch obrazach skończy Ci się wena twórcza możesz wyjść wcześniej i zacząć kolejne po warsztatach w domu (oczywiście w odpowiednich warunkach, o których będziemy mówić na warsztatach).

color-art-by-wiki-jak-tworzyc-z-zywicy-warsztaty

najbliższe warsztaty już 4 grudnia w Gdyni!

color-art-by-wiki-warsztaty-z-zywicy-grupa-poczatkujacy

A co ze skończonymi pracami uczestników?

Utwardzone i gotowe projekty można odebrać ode mnie po wcześniejszym umówieniu się, możliwa jest również wysyłka.

Ile osób bierze udział w warsztatach?

Maksymalna liczba uczestników to 8 osób, natomiast żeby się odbyły warsztaty musi zgłosić się minimalnie 6 osób na jeden termin.

color-art-by-wiki-warsztaty-zywica-grupa-poczatkujaca
color-art-by-wiki-zywica-warsztaty-grupa-poczatkujaca

Co w przypadku rezygnacji z warsztatów?

W przypadku rezygnacji z warsztatów 5 dni przed ich rozpoczęciem zwracana jest połowa kwoty warsztatów. W przypadku rezygnacji do 4 dni przed ich rozpoczęciem koszt warsztatów nie jest zwracany.

Najbliższe warsztaty 4 grudnia w Gdyni

Zostały ostatnie miejsca! 

Wykup miejsce i zacznij TWORZYĆ SWOJE ŻYWICZNE DZIEŁA

color-art-by-wiki-warsztaty-z-zywicy_Obszar roboczy 1 (1)
Shopping Cart