O mnie

Aloha!

Nazywam się Wiktoria Cieniewska i od stycznia 2020 roku tworzę dekoracje i produkty domowego użytku wykonane głównie z połączenia drewna i żywicy epoksydowej. Głównym motywem moich prac są fale.

Fale są moją największą inspiracją

Żadna fala nigdy nie będzie taka sama, tak samo jak moje prace, każda jest unikalna i niepowtarzalna.

Warsztaty z żywicy

Od września 2021 roku prowadzę warsztaty stacjonarne dla osób chcących nauczyć się wylewać żywicę. Uczę jak bezpiecznie pracować z żywicą oraz przekazuję całą niezbędną wiedzę do rozpoczęcia samodzielnej pracy. 

Odkąd pamiętam zawsze ciągnęło mnie do różnego rodzaju rękodzieła i gdzieś z tyłu głowy wiedziałam, że to jest jedyna rzecz, którą mogłabym robić codziennie, ale nie wiedziałam co konkretnie. Dopiero odkrywając żywicę wiedziałam, że to jest to czego szukałam 🙂

nowości

zobacz więcej moich produktów

Co klienci mówią o moich produktach?

Pani Emilia​

Rewelacyjne wykonanie i bardzo uczciwa współpraca. Mam przepiękną ramę lustra, blat do toaletki i dwa wieszaki i to na pewno nie koniec, bo zakochałam się w falach na dębie. Polecam z całego serca, jeśli ktoś chce mieć unikatowy, piękny detal do swojego domu. Kontakt rewelacja, terminy akurat dość długie u mnie były ale za obopólną zgodą, bo projekty były indywidualne i wymagały zdobycia odpowiedniego drewna. Jestem super zadowolona.

Pani Barbara

Zakochałam się w pracach Wiktorii od pierwszego wejrzenia! Skradły moje serce w 100% a nawet 200%! Gdy tylko zobaczyłam prace Pani Wiktorii wiedziałam, że muszą znaleźć się u mnie w domu. Prace wykonane z sercem i dbałością o detale 🙂 Pełen profesjonalizm oraz szybki i łatwy kontakt. Polecam z całego serca! A ja z pewnością po coś jeszcze wrócę.

Pani Gabriela

Cudowne podkładki! Na żywo jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. Polecam serdecznie. Małe dzieła sztuki.

Pani Karolina

Zdecydowanie polecam! Piękne, staranne wykonanie, produkt z duszą. Kontakt z panią Wiktorią bezproblemowy, produkt taki jak na wysłanym wcześniej zdjęciu kontrolnym.

color-art-by-wiki-avatar_Obszar roboczy 1

Znajdziesz mnie tutaj

Zobacz kulisy mojej pracy i bądź na bieżąco z moimi najnowszymi projektami.

Shopping Cart